Türkiye'de üretim hedefleniyor

14 Şubat 2017 Salı - 11:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Türkiye'de üretim hedefleniyor
Türkiye'de üretim hedefleniyor

Kurulduğu 2008 yılından bu yana toplamda 12 ayrı üretici firmanın distribütörlüğünü alan CT Grup Maden Ekipmanları, rezerv tespit ve fizibilite çalışmalarından, üretim aşamasına kadar anahtar teslim projeler sunuyor. CT Grup Maden Ekipmanları Satış Koordinatörü ve Maden Mühendisi Mehmet Yörük hem firma hem de sektör ile ilgili sorularımızı yanıtladı

CT Maden Ekipmanları Satış Koordinatörü Mehmet Yörük

Profesyonel iş yaşamında Mehmet Yörük'ü tanıyabilir miyiz?

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği mezunuyum. Maden ekipmanı tedarik eden uluslararası firmalarda çeşitli pozisyonlarda görev yaptım. Yaklaşık on altı senedir sektörün içindeyim ve 2010 yılından bu yana CT Grup Maden Ekipmanları firmasında koordinatör olarak çalışıyorum.

CT Maden Ekipmanları'nın sektör kimliğinden ve çalışmalarından bahsedebilir misiniz?

CT Grup Maden Ekipmanları 2008 yılında alanında uzman, sektörde deneyimli ve profesyonel kadrosuyla faaliyetlerine başladı. Kurulduğu yıl itibarıyla; gerek dünya lideri yurt dışı zincir partnerleriyle, gerekse de her geçen yıl artan performansıyla sektörde güvenilir bir yer edindi. Mümessilliğini yürüttüğümüz 12 üretici firma ile yurt içi maden ocaklarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahibiz. Talep eden firmalara; rezerv tespiti ve fizibilite çalışmalarından, üretim aşamasına kadar anahtar teslim projeler sunabiliyoruz. Ankara'nın Çayırhan beldesinde bulunan merkez binasının yanı sıra Ankara Çankaya’da bulunan irtibat ofisi, Soma ve Kütahya’da bulunan servis noktaları ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

Röportajın devamı Maden Ocak Teknolojileri Ocak - Şubat sayısında...

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER