Bost Group, PENAmaden güvencesiyle Türkiye’de

06 Temmuz 2018 Cuma - 09:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Bost Group, PENAmaden güvencesiyle Türkiye’de
Bost Group, PENAmaden güvencesiyle Türkiye’de

Son zamanlarda madenlerde ön plana çıkan güvenlik konusu üzerine önemli çalışmalara imza atan PENAMaden, yer altı madencililik endüstrisinin önemli markası Bost Group'un yer altı sığınma odalarını Türkiye'ye getirerek, madenlere güvenli çözümler sunmaya başladı. Bost Group, geçtiğimiz 20 yılda Avustralya'nın en zorlu maden sahalarında faaliyet göstermesiyle dikkat çekiyor.

 

 

Geçtiğimiz 20 yılda, Bost Group şirketleri, Avustralya’nın geniş bölgelerindeki yer altı madenciliğinin zorlu şartlarında faaliyet gösterdi. Maden işletmeciliği, maden geliştirme, maden ekipmanları üretimi ve maden teknolojisi geliştirme konularında uzmanlaşan firma, bir çok tecrübeli şirketide bünyesinde barındırıyor. Bu da Bost Group’un kendisini en iyi ifade ettiği; 'Madenciler Tarafından Madenciler İçin Üretildi' sloganının kökenini oluşturuyor. Yer altı madenciliğinde sürekli gelişen geniş tecrübesi Bost Group’un, günümüzde uluslararası pazara sunulmuş olan ‘Yer Altı Sığınma İstasyonlarını araştırmasına, sürekli geliştirmesine ve test etmesine imkan sağlayan Bost Group, ISO uluslararası sertifikalı bir şirket olmasıyla da ön plana çıkıyor. Bu bağlamda Bost Sığınma İstasyonları pek çok önde gelen madencilik firması için tercih edilen bir seçenek haline geldi. Uzman mühendis ekibi, endüstriye özel tavsiyelerde bulunabilme yetisine sahip olan firma, her uygulamanın kendi özel gereksinimleri olduğundan, yer altı sığınma istasyonları için dünyanın her yerindeki madenlere en iyi çözümleri sunmak için yenilikçi olmaya devam ediyor.

 

 

Güvenlikte sadelik

Bost Sığınma İstasyonları, güvenlikte sadelik için özel olarak tasarlanmış. İstasyon tüm fonksiyonları ve bileşeneri acil bir durumda sorunsuz çalışacak basit kullanıma sahip. Bu durum aynı zamanda madencilik şirketleri ve işletmecileri için çok yararlı. Çünkü sığınma istasyonları, bu sade yapısı ile bakım ve madencilik firmalarının maliyet ve kıymetli zamanından tasarruf sağlıyor. Ayrıca, sığınma istasyonu bileşenlerini değiştirme veya onarım koşullarında uzun ömür ve sadelik için oluşturulmuş. Madenlerin ömrünü uzatan ve ürün memnuniyeti sağlayan her fonksiyon için en iyi kalite bileşenlerini seçiyor. Bost Group sığınma istasyonları ayrıca tüm maden iletişim gereksinimleri için seçenekler konusunda esneklik sunuyor ve Bost Group mühendisleri, madencilik şirketlerine, yer altında güvenli ve izlenebilir bir iş alanı yaratmak için tüm izleme ve iletişim seçeneklerine yardımcı oluyor

 

Ürün yelpazesi

Bost Group sığınma istasyonları; taşınabilir ve sabit olmak üzere 2 temel tipte, talep edilen kişi ve yaşam destek süreleri doğrultusunda, boyutları uluslararası alanda madencilik ve tünelcilik endüstrisi uygulamalarına kullanılmak üzere imal edilmiş.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER